Naše služby a servis

Designové podlahy

Realizujeme měkké polyuretanové designové podlahové stěrky řady Arturo od společnosti Uzin a cementové podlahové stěrky z řady Ardex.

Designové betonové podlahy
Kamenný koberec do interiérů

Kamínkové koberce

Vytváříme krásné designové kamínkové koberce z materiálů Topstone.

Cementové pohledové stěrky

Při realizaci cementové stěrky umíme napodobit tradiční beton z materiálů Ardex na stěně.

Cementové pohledové stěrky na stěny a strop

Novinky

Akce na podlahy

Získejte novou podlahu za akční cenu materiálu i provedení. Máme akci na designové podlahy rodinných domů i epoxidové stěrky do garáží.

přečíst celé

Ukázková realizace

Chcete vidět jak vypadá taková rekonstrukce podlahy v garáži? Jak to vypadalo na začátku, v průběhu samotné realizace a jak v okamžiku dokončení díla?

přečíst celé

Krásná designová podlaha ve škole

Díky Pyroexu má základní škola na pražském Proseku krásnou, novou designovou podlahu a to i včetně dětských obrázků, aby se děti ve škole cítily jako doma :)

přečíst celé

Chcete více informací?

Rekonstrukce podlah

Rekonstrukce podlah

Pyroex Praha se nabízí vysoce kvalitní rekonstrukce podlah dle vašich požadavků a přání. Nabízíme vstřícný prozákaznický servis a výběr z mnoha kvalitních materiálů a technologií pro vaši novou podlahu.

Nové podlahy v novostavbách

Nové podlahy v novostavbách

Stavíte novostavbu a hledáte kvalitní řešení pro dlouhodobou životnost podlahy? Obraťte se na Pyroex. S realizacemi podlah v novostavbách máme bohaté zkušenosti.

Namáhané podlahy

Namáhané podlahy

Řešíte podlahu do vysoce namáhaných prostor jako garáže, showroomy, sklady a podobně? Pyroex Praha má vysoce kvalitní řešení i pro vás. Podlaha od Pyroexu vám vydrží bezkonkurenčně nejdéle.

Naši partneři

Arturo
UZIN
Ardex
Optimus
TBG
Top stone